Особа 71

Про виконання норм Закону 

 

Коли будуть показання лічильника тепла ? На запитання від 03.03.2019р. відповідь не отримав. У нас є правління, голова правління ? А де ревізійна комісія, яка мала провести ревізію про виконання кошторису станом на 31.12.2018 р. та діяльність роботи правління. А чи був звіт правління про виконання кошторису на 01.01.2019 р. на загальних зборах ОСББ ? А як може працювати правління без затвердженого загальними зборами ОСББ кошторису на 2019 р. ? А як може виконувати надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території ремонтів без затвердженого загальними зборами ОСББ обгрунтованого плану робіт на 2019 р ? А чи звітувало ОСББ в податковій інспекції Святошинського району за 2018 р., якщо правління не звітувало на загальних зборах ОСББ, не затверджувався звіт загальних зборах ОСББ ?  І ще багато питань, які згідно чинного законодавства мали бути обговорені і прийняті по ним відповідні рішення загальними зборами ОСББ. Тому при перевірці відповідними органаии наше ОСББ може бути ліквідовано і призначено управителя рішенням КМДА без нашої згоди.

04.03.2019 12:49

          Не всі розуміють, та не всі читали чинні закони, які регулюють діяльність об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та його  взаємодії з суб’єктами, які надають комунальні послуги (електропостачання, газопостачання, теплопостачання, гаряче і холодне водопостачання та водовідведення, вивезення твердих побутових відходів.  обслуговування ліфтів. Також не всі знають по яким питанням необхідно звертатися особисто до об’єднання, а по яким питанням звертатися особисто до постачальників  комунальних послуг. Не всі знають, що прийнятий Закон України “Про житлово-комунальні послуги” ще 9 листопада 2017 року. По частині статей цього закону загальні збори нашого об’єднання зобов’язані були прийняти важливі рішення ще до травня 2018 року. По частині статей цього закону об’єднання має прийняти рішення до травня 2019 року. А прийняття цих рішень потребує підготовку не одного місяця і ми можемо стати злісними порушниками чинного законодавства. А ці питання саме для надання послуг по обґрунтованим цінам, які зачіпають власне наші платіжки, які стають тягарем для платників.

        До речі. В ОСББ по вул. Булаховській голова правління і правління ОСББ за бездіяльність і порушення та привласнення коштів співвласників відізвали правління і голову правління та обрали новий склад правління. Я веду це не, як до радикальних дій і не вислухавши звіт правління відкликати у нас правління. Але на мою думку у нас теж схожі дії нашого правління і необхідні приймати заходи для здійснення роботи правління в правовому полі. Хто не працює в правовому полі все рівно колись буде притягнутий до юридичної відповідальності. Кажуть скільки ниточці не витися, а кінець буде. Призиваю Вас не дати можливості попасти нам в халепу. Давайте об’єднаємось і станемо об’єднанням в повному значенні цього слова. Я розумію, комусь моє звернення не сподобається. Я вибачаюсь, але якщо ми не схаменемся то тоді, коли трапиться біду, тоді буде пізно. Іще раз вибачаюсь.

15.02.2019 13:06

         Я знаю, що всі питання, які необхідно виконати об’єднанню по законам і Статуту об’єднання правління має провести в процесі публічного опитування співвласників, по наданим пропозиціям підготувати проект рішення об’єднання та винести на рішення загальних зборів об’єднання. З цією метою я намагався кілька разів зустрітися з головою правління Мельником О. Г.. Але в часи його прийому його то нєт, то його нема. Я, як співвласник звернувся письмово з заявою, проханням до нього публічно. Чекав під дверима з 20-00 год. до 21-00 год. Просив диспетчера повідомити мене, коли прийде Мельник О. Г.. О 22 год. 30 хв на моє питання диспетчер відповіла, що його нема. В робочі дні його нема, у суботу теж нема. На телефоні дзвінки він теж не відповідає. Це знають співвласники. Законами і Статутом об’єднання (ст. 10 Закону ) органами управління є загальні збори співвласників, правління, ревізійна комісія об’єднання. Вищим органом управління об’єднання є загальні збори. Законом не передбачено, що голова правління є керівним органом. Пунктом 5 розділу Джерела фінансування, порядок використання майна та коштів об’єднання передбачено, що кошти об’єднання, включаючи кошти ремонтного, резервного фондів витрачаються правлінням згідно з кошторисами, затвердженими загальними зборами співвласників, та окремими рішеннями загальних зборів співвласників.   Кошторис за поданням правління щороку затверджується загальними зборами не пізніше 01 січня поточного року. А був звіт правління за минулий рік ? А ревізійна комісія об’єднання виконала свої обов’язки до скликання загальних зборів. згідно п. 18 Статуту об’єднання ? А були такі загальні збори співвласників ? Всі рішення по діяльності об’єднання приймає лише, як орган управління правління згідно з рішенням загальних зборів об’єднання. Голова правління на власний розсуд не має права витрачати кошти та передавати майно співвласників. Всі витрати коштів і передача майна співвласників, які були проведені Мельником О. Г. в 2018 році і без звіту і витрати в 2019 році є незаконні і кваліфікуються, як не цільові витрати можуть кваліфікуватися відповідно до норм Карного кодексу України. І це може бути, як власне для голови правління так і для на співвласників великими штрафами. Власне кажучи для мене, пенсіонера, це буде не можливо сплатити. Якщо Вас цікавлять порушення, які можуть привести до притягнення до відповідальності об’єднання то на Ваше прохання можу дати чисто нормами законів і жодного слова від себе

15.02.2019  13:25.

          До речі. В ОСББ по вул. Булаховській голова правління і правління ОСББ за бездіяльність і порушення та привласнення коштів співвласників відізвали правління і голову правління та обрали новий склад правління. Я веду це не, як до радикальних дій і не вислухавши звіт правління відкликати у нас правління. Але на мою думку у нас теж схожі дії нашого правління і необхідні приймати заходи для здійснення роботи правління в правовому полі. Хто не працює в правовому полі все рівно колись буде притягнутий до юридичної відповідальності. Кажуть скільки ниточці не витися, а кінець буде. Призиваю Вас не дати можливості попасти нам в халепу. Давайте об’єднаємось і станемо об’єднанням в повному значенні цього слова. Я розумію, комусь моє звернення не сподобається. Я вибачаюсь, але якщо ми не схаменемся то тоді, коли трапиться біду, тоді буде пізно. Іще раз вибачаюсь.

15.02.2019  13:25.

Доброго дня вельмишановні співвласники обєднання. Я уважно ознайомлювався раніше і особливо з останніми вашими питаннями юридичного та правового характеру забезпечення діяльності нашого обєднання. Всі Ви впевнилися, що діяльність обєднання, мягко кажучи, що наші потреби кепські . Тому ми сплачуємо, а в подальшому будемо ще більше сплачувати, за житлово-комунальні послуги. Те, що є в діяльності нашого обєднання може привести до непередбачених наслідків. В розділі : Мета створення, завдання та предмет діяльності обєднання п. 1 передбачено, що метою ствоення обєднання є забезпечення і захист прав співвласників, дотримання ними своїх обовязків, належене утримання та використання спільного майна будинку, забезпечення своєчасного надходження коштів для сплати всіх платежів, передбачених законодавством та цим Статутом. п. 3 Завданням та предметом діяльності обєднання є : забезпечення реалізації прав співвласників на володіння та користування спільним майном ; забезпчення належного утримання багатоповерхового будинку та прибудинкової території ; сприяння співвласникам в отриманні житлово-комунальних та інших послуг належної якості за обгрунтованими цінами ; забезпечення виконання співвласниками своїх обовязків, повязаних з діяльностю обєднання.   В юриспруденції є правило, що якщо не знаєш, як діяти роби : по закону. Я, як фахівець в житлово-комунальній сфері і я, як правник вважаю, що діяльність нашого обєднання не відповідає чинному законодавству та затверженого загальними зборами обєднання на установчих зборах нашого обєднання.

15.02.2019 10:32

Голові правліня ОСББ “Клавдіїіська 40
Б” Мельнику О. Г..   
                                              
Співвласник обєднання
Секрет А. І..                                                                                                         

        Заява                                                                                                                             

Керуючись нормами законів України “Про ОСББ”, “Про житлово-комунальні послуги”  Статуту обєднання” та Постанови Кабміну № 712 від 05.09.2018 р. прошу Вас 14.02.2019 р. ( так. як зазначено в оголошені) о 20-00 год. прийняти мене по ряду питань діяльності обєднання. Прошу бути без запізнення.  Секрет А.І.

14.01.2019

       Знову відсутня гаряча ! Скільки це буда продовжуватися ? У нас є правління. У нас є голова правління. Зовсім недавно було також. Я писав про те, що голова перед уходом з дому має провірити стан в будинку, потім уходити. Також пропонував виконуати диспетчерами свої посадові обов*язки зазначені в посадовій інструкції. Ми сплачуємо за послуги і не малі кошти.Тепер будемо  цілий день сидіти без гарячої води. А голова не знає своїх обов*язків і не читає. Головне він знає, як з наших внесків незаконно брати гроші за нібито його роботу за 8 годин роботи в будинку. Я про це раніше писав, але не він і не співвласники не звернули увагу на мої застереження. Пропоную небайдужим до незадовільного стану надання послуг почитати Закон України ” Про ОСББ” та Статут нашого ОСББ і Ви побачите, як багато норм не виконує голова правління. Минуле літо не виконані ряд важливих робіт по підготовці до зими. Тепер ужє є і ще можливі в зимку непередбачені аварійні потрясіння в будинку. Голова має працювти в будинку і отримувати законну зарплату за рішенням загальних зборів, як передбачає чинне законодавство. Не працює правління. Не вимагаємо ми. Тому ми можемо стати заручниками. Хтось може бути захисником голови. Це їх справа. Вибачте за відвертість. Але закон є закон і його необхідно виконувати.

02.01.2019 11:31

У НАШОМУ БУДИНКУ  30% СПІВВЛАСНИКІВ МАЮТЬ ПІЛЬГИ І СУБСИДІЇ, Є ТАК, ЩО МАЮТЬ НАВІТЬ 100% ПІЛЬГ СПЛАТИ ЗА ЖКП. А ЦИМ КАТЕГОРІЯМ НЕ НАРАХОВУЮТЬСЯ ЗНИЖЕННЯ СПЛАТИ. ТАК КОЛИ УЖЕ МИ УКЛАДЕМО ДОГОВОРА З КИЇВВОДОКАНАЛОМ ЗА ПОСЛУГИ ХОЛОДНОЇ ВОДИ І ВОДОВІДВЕДЕННЯ.? ХВАТИТЬ СПІВВЛАСНИКАМ ЗІ СВОЄЇ ЗЛИДЕННОЇ ПЕНСІЙНОЇ КИШЕНІ  СПЛАЧУВАТИ ! ВОНИ ЦІ КОШТИ ЗАРОБИЛИ, А ДЕЯКІ І СВОЇМ ЗДОРОВЯМ.

02.01.2019 11:50

0

Автор публикации

не в сети 5 лет

cekret

0
Комментарии: 0Публикации: 2Регистрация: 03-03-2019